ام وی ام ۳۱۵ یکی از محبوب ترین هاچ‌بک های بازار خودرویی ایران است که دلیل بهره مندی از طراحی زیبا و اسپرت و همچنین بهبودهای متوالی در کیفیت تولید و تکمیل شدن دایره امکانات رفاهی به سرعت به عنوان خودرو جایگزین بسیاری از مدل‌های تکراری و قدیمی غریی تولید داخل قرار گرفت. ام وی ام ۳۱۵ خودرویی است که در کلاس خود و در بین رقیبان همطرازش در طراحی یک سر و گردن بالاتر از آنها قرار می‌گیرد. ایمنی و استحکام بدنه، طراحی داخلی و فضای کافی سرنشینان، مانیتور ۷ اینچی تمام لمسی در کنار سیستم صوتی حرفه ایی VIFA از جمله نقاط قوت این محصول است. محبوبیت این خودرو باعث شد تا در بازار انحصار گونه بتواند بیش از ۵۰ هزار دستگاه فروش را تجربه کند.
اولین جذابیت قابل تامل این خودرو در طراحی فرم جلو پنجره، شکل چراغ ها و انحنای ایرودینامیکی مانند درب موتور این خودرو است. خطوط روی کاپوت حس اسپرت گونه را در این خودرو تقویت می‌کند. خطوط هم خانواده در ادامه بر روی بدنه و برآمدگی روی گلگیر عقب ادامه پیدا میکند تا فرم طراحی اسپرت گونه نیز در بدنه این خودرو ادامه پیدا کرده باشد. در طراحی داخلی تیم طراح چری تلاش خود را کرده است تا برای این خودرو اقتصادی میان رده جذابیت های طراحی را مطابق با خواسته قشر جوان همسو کرده باشد. بکارگیری نمایشگر آمپر اسپرت و جذاب و همچنین استفاده از مانیتور ۷ اینچی و همچنین دکمه های کنترل سیستم صوتی حرفه ایVIFA از روی فرمان از نقاط رفاهی این محصول مدیران خودرو است. آنچه که در سفرهای شهری برای سرنشینان در این خودرو مشهود خواهد بود سواری نرم و بهره مندی از یک سیستم تعلیق منطبق بر شاسی این خودرو است. این هماهنگی در نهایت منجر به یک اتاق جادار و البته با کمترین میزان انتقال صدا به داخل کابین است. در نهایت ایمنی این خودرو و کسب تایدیه

های مختلف از موسسات بین المللی از جمله Applus IDIADA و C-NCAP چین و بهره‌گیری از کمربند ایمنی سه نقطه‌ای برای سرنشین‌های جلو و عقب، کیسه هوا برای سرنشین‌های جلو، چراغ ترمز وسط، ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه‌ای همراه با دو سیستم ABS و EBS، چراغ مه شکن و ایموبلایزر اشاره کرد.

ام وی ام ۳۱۵ از یک موتور چهار سیلندر خطی ۱۶ سوپاپه با حجم ۱۵۰۰ سی‌سی و قدرت ۱۰۷ اسب بخار و گشتاور ۱۰۴ نیوتن متری را توسط یک گیربکس ۵ دنده دستی به محورهای جلو منتقل می‌کند.

آنچه امروز در بازار خودرویی اتفاق می‌افتد، انتخاب آگاهانه از سوی مشتریان و عطش برای تجربه جدید با خودروهایی بروزتر و مجهز به امکانات رفاهی بالاتر است. بی شک ام وی ام ۳۱۵ می‌تواند یک انتخاب خوب برای تجربه یک رانندگی لذت بخش و ایمن باشد. شرکت مدیران خودرو در تمام نمایندگی های خود امکان تست رانندگی این محصول را ایجاد کرده است.