تیگو ۷ پرو

تیگو ۷ پرو کراس اوور لوکس مدیران خودرو  به عنوان یکی از اعضای خانواده برند فونیکس، با طراحی مطابق با مد روز، تکنولوژی های پیکر بندی شده و تجربه ای ناب از رانندگی لذت بخش و ایمن به میدان آمده است.علاوه بر آن، تیگو ۷ پرو از زبان طراحی جدید خانواده پرو پیروی می کند که با جلو پنجره کهکشانی طرح الماس و چراغ های LED ماتریسی، متمایز می شود. پیکربندی تکنولوژی های تیگو ۷ پرو بسیار پیشرفته تر از هم کلاسانش است.فونیکس تیگو ۷ پرو به عنوان یکی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای چینی بازار ایران محسوب می‌شود

مشخصات فنی

موتور

چری تیگو ۷ پرو مجهز به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژ است که این موتور توان تولید نهایت قدرت ۱۵۷ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر را دارد. تا این جا می بینیم که باز هم پیشرانه ۱٫۵ توربو در این خودرو به کار رفته است.

انتقال دهنده نیرو

سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته دو کلاچه جای خود را به جعبه دنده CVT با شبیه سازی ۹ سرعته داده است. این همان جعبه دنده ای است که در آریزو ۶ هم به کار رفته   دهد.

سیستم تعلیق

در تعلیق به سبک دیگر کراس اوورهای این رده سیستم مک فرسون در جلو و چنداتصاله در عقب به کار رفته و سواری این خودرو در گزارش هایی که در بازارهای هدف دیگر نوشته شده نسبتاً نرم توصیف شده است.

بالا